• Wszechstronne zastosowania kamer VI600 we współpracy ze skrzynką montażową JW01G

  Precyzyjny monitoring przez całą dobę oraz możliwość niezakłóconego funkcjonowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ochranianych obiektów, to tylko wybrane z wielu atutów niezawodnych kamer z oświetlaczem podczerwieni z serii VI600, które stanowią fundament profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej.

  Solidna konstrukcja kamer VI600 od zawsze umożliwiała montaż tych urządzeń w wielu miejscach trudno dostępnych dla zwykłych kamer CCTV. Od teraz i przy zastosowaniu wszechstronnej skrzynki montażowej JW01G możliwe jest zręczne przeprowadzenie instalacji kamer praktycznie w każdym środowisku.

  Kamery kolorowe z rodziny VI-600 to wielofunkcyjne urządzenia telewizji przemysłowej stosowane do realizacji całodobowych systemów obserwacyjnych, dzięki którym możliwe jest kompleksowe zabezpieczenie każdego z ochranianych miejsc i obiektów. Wszechstronność zastosowań kamer przemysłowych VI600 zapewniają zainstalowane w urządzeniach mocne oświetlacze podczerwieni, których system wielu jasnych diod LED gwarantuje umiejętne doświetlenie obserwowanych obszarów i w efekcie uzyskanie czystych i dokładnych obrazów z monitoringu w porze nocnej.

  kamera przemysłowa AT VI600 A w NAPAD.pl

  Nad prawidłową pracą wbudowanego oświetlacza IR czuwa umieszczony na obiektywie kamery precyzyjny czujnik zmierzchowy, który nie tylko automatycznie steruje działaniem oświetlacza, ale zabezpiecza ponadto funkcjonalność kamery przed gwałtownymi i krótkotrwałymi zmianami poziomu oświetlenia w obszarze pracy obiektywu.

  Uniwersalne, regulowane obiektywy kamer do monitoringu wizyjnego VI-600 stwarzają możliwość do dowolnego ustawienia dostępnych wartości ogniskowej obiektywu, co pozwala na dostosowanie parametrów prowadzonej obserwacji do charakteru ochranianego miejsca. Swobodnie regulowane obiektywy kamer umożliwiają nie tylko przechwytywanie szerokokątnych obrazów, ale również precyzyjne rejestrowanie materiału wizyjnego z miejsc zlokalizowanych w znacznej odległości od urządzeń optycznych kamery.

  Sposobność do modyfikacji zakresów i kątów prowadzonej obserwacji to nie jedyna zaleta kamer zapewniająca adaptację urządzeń do indywidualnych potrzeb użytkownika. Kolejnym z wielu atutów serii VI 600 są również łatwo nastawialne uchwyty. Solidna i przemyślana konstrukcja kamer wyznacza szeroki katalog instalacji urządzeń w oparciu o różnorodne warianty wykorzystania w tym procesie regulowanego uchwytu.

  Kamera kolorowa ATVI600A z niską podstawą montażową w NAPAD.pl

  Łatwość obsługi, jak również komfort pracy z u kamerami z oświetlaczem podczerwieni VI-600 zapewnia jasne, czytelne i przejrzyste ekranowe menu. W pełni intuicyjne menu OSD umożliwia każdemu użytkownikowi błyskawiczny dostęp do ustawień i parametrów pracy urządzenia. Sterowanie funkcjonalnością kamer odbywa się za pomocą łatwego w obsłudze joysticka, który usytuowany jest na dolnym panelu urządzenia.

  Spośród wielu nowoczesnych funkcji oferowanych przez kamery VI 600 z przetwornikami obrazu Sony na szczególną uwagę zasługują zaawansowane systemy analizy i korekcji obrazu DWDR, HLC oraz 2dNR, dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie czystych obrazów z zachowaniem prawidłowych wartości w proporcjach kontrastu, nasycenia barw i naturalności rejestrowanych kolorów. Użyteczność systemu HLC pozwala dodatkowo na podtrzymanie szczegółowości i czytelności przechwytywanych nagrań nawet w sytuacji istnienia silnych źródeł światła białego, które skierowane zostałyby w stronę obiektywu kamery.

  Inteligentne mechanizmy optymalizacji obserwacji stwarzają także możliwość do przystosowania funkcjonalności kamery przy użyciu zaawansowanych systemów stref prywatności oraz detekcji ruchów. Za pomocą stref detekcji realne jest swobodne wyznaczenie dowolnych obszarów obrazu, które zostaną wyłączone spod monitoringu wizyjnego. Kształt, wielkość oraz pozycja umiejscowienia stref jest w całości zależna jedynie od woli eksploatatora systemów zabezpieczeń i może być dowolnie identyfikowalna w kilku różnych kolorach.

  Kamera z mocnym oświetlaczem podczerwieni AT VI-600 w NAPAD.pl

  Precyzyjny system detekcji ruchów jest tą funkcją kamer analogowych VI600, która dodatkowo zabezpiecza efektywność instalacji telewizji przemysłowej uwrażliwiając ją o wskazane przez administratora monitoringu fragmenty obserwowanego miejsca na okoliczność występowania nawet najmniejszego ruchu w ich obszarze. Detekcja ruchów pozwala nie tylko na kompleksową ochronę stref o wysokim priorytecie w systemie zabezpieczeń, ale umożliwia dodatkowo uskutecznienie prowadzonej obserwacji i przechwytywanie materiału wideo tylko w razie wykrycia poruszających się obiektów.

  O jakości wykonania i wytrzymałości kamer z oświetlaczem podczerwieni z rodziny VI-600 stanowi solidna konstrukcja i obudowa kamer. Urządzeniom przyznano wysoką klasę szczelności IP66, która gwarantuje sprawne działanie kamer w środowisku charakteryzującym się występowaniem skrajnych wartości temperatur, a także znacznym poziomem zapylania powietrza, czy wilgotności. Hermetyczna obudowa urządzeń umożliwia bezproblemowe funkcjonowanie kamer na zewnątrz ochranianych obiektów.

  Obszerny katalog docelowych miejsc instalacji kamer AT-VI600 z przetwornikami Sony i menu OSD został od teraz znacznie powiększony dzięki właściwościom oferowanym przez uniwersalną skrzynkę montażową JW-01G. Wykorzystanie kamer AT VI600 we współpracy ze skrzynką montażową JW 01G pozwala na dodatkowe zabezpieczenie funkcjonalności i bezpieczną instalację urządzeń w miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnych kamer telewizji dozorowej.

  Uniwersalna skrzynka montażowa JW01G w NAPAD.pl

  Wytrzymała stal oksydowana wykorzystana do produkcji skrzynki montażowej JW01G zapewnia odporność akcesorium na oddziaływanie ekstremalnych warunków otoczenia i zabezpiecza prawidłowe funkcjonowanie urządzeń współpracujących.

  Wandalo i wodoodporna skrzynka montażowa JW 01-G stwarza możliwość do umiejętnego montażu kamer AT z serii VI600 z zachowaniem wysokiego poziomu ochrony przewodów połączeniowych oraz urządzeń takich jak zasilacze do kamer, które w profesjonalnych instalacjach telewizji przemysłowej stosowane są we współpracy z kamerami do monitoringu.

  Skrzynka montażowa do kamer VI600 oferuje ponadto sposobność do wykorzystania umieszczonej w jej wnętrzu listwy montażowej z zaciskami śrubowymi, która gwarantuje zrealizowanie bezpiecznego procesu doprowadzenia zasilania do urządzeń o całkowitej wartości napięcia 600V oraz 25A natężenia.

  Otwory przelotowe umieszczone w skrzynce montażowej JW 01 G pozwalają na bezproblemowe umiejscowienie i podłączenie kamer. Obszerność miejsca dostępnego we wnętrzu skrzynki daje szansę do ulokowania tam urządzeń współpracujących z kamerami przemysłowymi i zapewnienia im wysokiego poziomu ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i oddziaływaniem środowiska zewnętrznego.

  Kamera do całodobowego monitoringu VI600 i skrzynka montażowa JW-01G w NAPAD.pl

  Profesjonalne systemy telewizji przemysłowej bazujące na właściwościach kamer dzień/noc AT VI 600 z regulowanymi obiektywami pozwolą urzeczywistnić efektywny system obserwacji, który zapewni kompleksowe bezpieczeństwo ochranianym obiektom przez 24 godziny na dobę i przy dynamicznie zmieniającym się otoczeniu pracy kamery.

  Uzupełnienie funkcjonalności kamer ATVI600, jakie gwarantowane jest przez niezawodną skrzynkę montażową JW-01 G nie tylko wydłuży listę docelowych miejsc instalacji kamer oraz umożliwi prowadzenie dyskretnej obserwacji w praktycznie każdych warunkach, ale uskuteczni również istniejący system monitoringu zapewniając komplementarną ochronę wykorzystanych urządzeń i tym samym przełoży się na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa funkcjonującego systemu zabezpieczeń.

   

  Skrzynka montażowa JW01G z kamerą VI-600 w NAPAD.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *