• Nowa gama kamer przemysłowych z Sony Effio i menu OSD

  Łatwy montaż i komfortowa obsługa, duża rozdzielczość wideo, wielość zastosowanych funkcji korekcji obrazu oraz możliwość prowadzenia monitoringu w dzień i w nocy. Tak w kilku słowach opisać można nową gamę kamer z oświetlaczem podczerwieni, które wzbogacone zostały o wydajne przetworniki obrazu Sony Effio oraz przejrzyste i czytelne menu OSD.

  Nowe kamery przemysłowe z Effio i menu OSD gwarantują osiągnięcie profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej, który zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo ochranianym miejscom i obiektom. Niezależnie od poszczególnego modelu, każda z prezentowanych kamer cechuje się solidna obudową, precyzyjną optyką oraz możliwością przechwytywania wysokiej jakości nagrań.

  Kamera kolorowa z oświetlaczem IR AT DI 560 E Effio w NAPAD.pl

  Kamera analogowa AT DI560E Effio z obiektywem 3.6mm wyposażona została w zaawansowany przetwornik obrazu Sony Effio, który umożliwia kamerze prowadzenie szczegółowej obserwacji w rozdzielczości 650TVL w kolorze oraz 700TVL w trybie nocnym. W kamerze wbudowany został oświetlacz podczerwieni dalekiego zasięgu oraz specjalny czujnik, który automatycznie steruje pracą 23 diod LED oświetlacza IR w sytuacji wykrycia zmian w oświetleniu miejsca obserwacji.

  Zaleta kamery AT DI 560 E Effio są nie tylko jej niewielkie wymiary oraz łatwy montaż, ale również wysokiej jakości obiektyw ze stałą wartością ogniskowej. Kamera gotowa jest do pracy bez konieczności dodatkowej kalibracji zakresów i kątów prowadzonego monitoringu i z powodzeniem dopasuje się w stylistykę obserwowanego miejsca.

  Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni AT DBI 560 E Effio OSD w NAPAD.pl

  Kamera przemysłowa AT DVI560E Effio OSD jest kamerą CCTV przeznaczoną do funkcjonowania we systemach telewizji przemysłowej. Kamera posiada w pełni regulowany obiektyw 2.8-12mm, który umożliwia swobodne ustawienie parametrów prowadzonej obserwacji i dostosowanie urządzeń optycznych kamery do specyfiki konkretnego miejsca.

  AT DVI 560 E Effio OSD wyposażona została w mocny oświetlacz podczerwieni oraz zaawansowany technologicznie przetwornik obrazu Sony Effio. Szereg dodatkowych funkcji analizy i korekcji obrazu zapewnia uzyskiwanie szczegółowego i czytelnego materiału wideo oraz kompleksową ochronę przechwytywanych obrazów przed występowaniem ewentualnych zakłóceń. Kamera wyróżnia się ponadto inteligentnym systemem detekcji ruchu i stref prywatności oraz możliwością modyfikacji parametrów pracy kamery przy użyciu menu OSD.

  Kamera z oświetlaczem podczerwieni AT TI560E Effio z menu OSD w NAPAD.pl

  Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni AT TI560E Effio oferuje dokładną archiwizację nagrań rejestrowanych w rozdzielczości do 700TVL. Kamera posiada obiektyw 3.6mm oraz regulowany uchwyt, który umożliwia różnorodną instalację urządzenia. Kamera wyposażona została także w 32 diodowy oświetlacz podczerwieni oraz ekranowe menu OSD, którym można sterować za pomocą joysticka zlokalizowanego na przewodzie kamery.

  AT TI560 E Effio OSD umożliwia prowadzenie nieprzerwanego monitoringu 24 godziny na dobę oraz aktywną optymalizację obrazu w oparciu o szereg zaawansowanych funkcji. Korzystając z kamery każdy użytkownik ma również sposobność do indywidualnego ustawienia do 4 stref prywatności oraz parametrów sterujących inteligentnym systemem detekcji ruchów.

  Zaprezentowane modele kamer CCTV z przetwornikiem obrazu Sony Effio oraz funkcjonalnym menu OSD stanowić będą silne ogniwo każdego systemu monitoringu wizyjnego. Kamery z oświetlaczem podczerwieni dostępne w sklepie internetowym Napad.pl zapewnią kompleksowe bezpieczeństwo ochranianym obiektom.

  Zapraszamy do zakupów i kontaktu z działem handlowym sklepu Napad.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *