• Niedroga i skuteczna kamera z oświetlaczem podczerwieni TI 560 A

     

    Kamery przemysłowe to urządzenia, które pomimo wzrastającej popularności kamer megapikselowych IP, wciąż cieszą się uznaniem w systemach monitoringu. Tam, gdzie liczy się stworzenie dużej i skutecznej sieci monitoringu w przystępnej cenie, wybiera się systemy oparte na niezawodności kamer przemysłowych. Kamera z oświetlaczem podczerwieni TI 560 A to jeden z chętnie kupowanych przez klientów modeli, który zapewnia szczegółowy obraz i bezawaryjne działanie.

    Ten niedrogi model został wyposażony w wysokiej jakości przetwornik 1/3″ CCD SONY Super HAD II CP DSP. Kamera posiada rozdzielczość 600 TVL (Kolor) oraz 700 TVL (B/W). TI560A wyposażono w obiektyw 3.6 mm oraz 23 diody LED oświetlacza podczerwieni, które zapewniają bardzo dobre oświetlenie monitorowanej przestrzeni w porze nocnej. Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni TI 560 A pracuje w bardzo szerokim zakresie temperatur -30°C – +50°C oraz w wilgotności nawet do 85%, co jest jej sporą zaletą. Dodatkowo, atutem kamery są jej możliwości instalacyjne umożliwiające wygodny montaż urządzenia na ścianie lub suficie, co czyni z niej uniwersalne urządzenie.

    Kamera z oświetlaczem podczerwieni Ti 560 A w NAPAD.pl

    Kamera do telewizji przemysłowej TI 560A firmy AT posiada również szereg funkcji, dzięki czemu może ona działać jeszcze lepiej i przesyłać bardziej szczegółowy obraz. Urządzenie obsługuje m.n. system AES, czyli automatyczną elektroniczną migawkę, dzięki której kamera automatycznie  dopasuje się do zmian oświetlenia w otoczeniu. AWB i AGC to kolejne przydatne funkcje kamery, które zagwarantują stałe utrzymywanie odpowiednich proporcji balansu bieli i poziomu wzmocnienia barw. Dzięki zaawansowanym funkcjom kamery, a także wydajnemu oświetlaczowi podczerwieni o dużym zasięgu, kamera przemysłowa TI 560A jest doskonałym rozwiązaniem dla ekonomicznego i skutecznego systemu telewizji przemysłowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *