• Wydajna i ekonomiczna kamera DVI560E z Sony Effio i menu OSD

  Kamera kolorowa DVi 560E Effio w NAPAD.pl

  Dobra kamera przemysłowa to taka, która będzie w stanie nieprzerwanie przechwytywać obraz najwyższej jakości z monitorowanych obszarów. Jeśli poszukujemy dobrej kamery do monitoringu w przystępnej cenie, to na pewno warto zwrócić uwagę na nowoczesne i niedrogie kamery z wydajnymi przetwornikami obrazu Sony Effio.

  Niezawodna rodzina kamer CCTV z przetwornikami Sony Effio to bogata gama kamer przemysłowych, dzięki którym w łatwy sposób można stworzyć sprawnie działający system monitoringu. Wśród zróżnicowanej oferty kamer z Sony Effio znaleźć można między innymi model DVI560E Effio OSD z regulowanym obiektywem 2.8-12.

  Mini kamera AT DVi 560E OSD  to kamera kolorowa, którą wyposażono w mocny oświetlacz podczerwieni. Kamera IR posiada swobodnie regulowany obiektyw o ogniskowej 2.8-12mm, dzięki któremu możliwe jest ręczne ustawienie kątów i zakresu prowadzonej obserwacji. Wysoka rozdzielczość obrazu na poziomie 650 TVL w kolorze i aż 700 TVL w trybie nocnym gwarantuje czytelność, szczegółowość i rozpoznawanie obiektów i osób monitoringu.

  Kamera z IR LED AT DVi560E OSD w NAPAD.pl

  Wandaloodporna kamera kopułkowa DVI560E OSD zapewnia dokładną obserwację zarówno w dzień i w nocy. Dzięki 36 jasnym diodom IR LED kamera umożliwia skuteczny podgląd miejsc przez 24h na dobę. Daleki zasięg oświetlacza IR pozwala na precyzyjną rejestrację obrazu nawet do 40 metrów.  Wideo kamera AT DVi560E oferuje również właściwości nowoczesnych systemów stref prywatności i dokładnej detekcji ruchów. Zastosowanie szerokiej funkcjonalności kamery sprawia, że tv przemysłowa oparta na pracy kamer z przetwornikiem Sony Effio cechować się będą wysoką skutecznością i niezawodnością.

  Do podłączenia kamery potrzebne jest tylko zasilanie i kabel cctv. Odporność urządzenia na szerokie spektrum zakresów temperatur i gamę różnorodnych zjawisk atmosferycznych gwarantuje mocna i wytrzymała obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Kolorowa kamera do podglądania AT DVI-560E-OSD spełnia normę IP66, co oznacza, że jest to urządzenie o wysokiej jakości wykonania.

  Przewody do podłączenia kamery AT DVi-560E OSD w NAPAD.pl

  Monitoring CCTV bazujący na kamerach AT DVI560 z menu OSD możliwość do uzyskania bardzo wysokiej jakości obrazu, którego jakość zapewniana jest przez szereg zaawansowanych funkcji analizy i korekty obrazu takich jak AES, MIR, ATW, AWB. Dużym atutem kamery IR LED jest też wygodne w obsłudze ekranowe menu OSD.

  Kamera do wewnątrz i zewnątrz DVI560E OSD idealnie sprawdzi się nie tylko wewnątrz obiektów, ale również w środowisku zewnętrznym. Dzięki kamerze z oświetlaczem podczerwieni możliwy jest dokładny monitoring domu, firmy, sklepu, czy choćby prowadzenia obserwacji obory i innych pomieszczeń gospodarczych.

  Jeśli opis skutecznej i taniej kamery AT DVI560E zwrócił Twoją uwagę i chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać i gdzie kupić dobrą kamerę do monitoringu 24h/dobę, to zobacz ofertę handlową sklepu internetowego NAPAD.pl, w której znajdziesz najlepsze kamery wideo do CCTV w najniższych cenach.

  Najniższe ceny w NAPAD.pl

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *