• IR kamera przemysłowa DI560E Effio do profesjonalnego systemu CCTV

  Kamera DT DI 560 E Effio w NAPAD.pl

  Tworząc profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego, zawsze warto dobierać urządzenia najlepszej jakości. Jeżeli poszukuje się dobrych kamer przemysłowych, na pewno warto spojrzeć na kamerę DI560E Effio (3.6mm) z Sony Effio, która przeznaczona jest do prowadzenia podglądu obrazu przez 24h na dobę.

  Kamera wandaloodporna DI560E Effio (3.6) to kamera kolorowa, która posiada dodatkowo mocny oświetlacz podczerwieni IR LED. Wyposażono ją w wysokiej jakości obiektyw oraz przetwornik obrazu Sony. Kamera nagrywa obraz w dużej rozdzielczości 650 TVL w kolorze oraz 700 TVL w trybie czarno-białym. Dodatkowo, urządzenie posiada wysoką klasę szczelności IP66, więc będzie funkcjonować nawet w trudnych warunkach na zewnątrz obiektów.

  Kamera zewnętrzna do monitoringu AT DI 560E wykonana została z wysokiej jakości komponentów i posiada precyzyjne urządzenia optyczne pozwalające na dokładny monitoring w każdej sytuacji. Za pomocą urządzenia możliwe będzie szybkie i sprawne przechwytywanie obrazu, a dzięki współpracy w oparciu o systemy zabezpieczeń może ona być jeszcze bardziej skuteczna.

  Kamera z oświetlaczem podczerwieni ATDI 560E w NAPAD.pl

  W kamerze zastosowano również szereg przydatnych funkcji korekcji obrazy, dzięki którym jest ona w stanie jeszcze efektywniej działać, umożliwiając m.in. łatwą identyfikację monitorowanych osób, aut, czy obszarów. Kamera DI-560-E jest niezwykle sprawna, w czym dodatkowo przydaje się wbudowany w kamerze oświetlacz podczerwieni pozwalający na zapisywanie nagrań wideo w dzień i w nocy.

  Jeżeli poszukuje się solidnego urządzenia do pracy w różnych warunkach atmosferycznych i oświetlenia, które prowadzi obserwację w wysokiej jakości obrazu, w takim przypadku warto zdecydować się na kolorową kamerę DI 560E marki AT – to dobra inwestycja.

  Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem większej ilości informacji o dobrych kamerach do monitoringu 24 h na dobę, to koniecznie odwiedź stronę sklepu internetowego NAPAD.pl, a znajdziesz zarówno przemysłowe, jak i bezprzewodowe kamery cyfrowe IP w wysokich rozdzielczościach obrazu i niskich cenach.

  Najniższe ceny w NAPAD.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *