• Kolorowa kamera przemysłowa AT8080P

   

  Monitoring pełni obecnie bardzo istotną rolę przy systemach bezpieczeństwa, zarówno tych rozbudowanych, jak i tych bardzo prostych, złożonych na przykład z jednej kamery. Kamera przemysłowa AT8080P posiada bardzo dobre parametry, jeśli chodzi o możliwości nagrywania i odtwarzania obrazów z różnych obiektów, tak samo tych zewnętrznych (jak place, parkingi) jak i wewnętrznych (biura, lokale, zakłady). Wszechstronność kamery daje szerokie możliwości jej wykorzystania w systemach zabezpieczeń.

  Nowoczesny przetwornik „Seawolf” DPS (Digital Pixel System) pozwala na wyciągniecie interesujących danych z poszczególnych pikseli nagrania, dzięki setkom próbek na każdą klatkę. Dodatkowo przetwornik dodatnio wpływa na jakość obrazu, zapewniając, że nagrania będą wyraźne nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Biorąc pod uwagę fakt, że telewizja przemysłowa powinna zapewniać maksymalną możliwość odczytu szczegółów, kamerę można spokojnie uznać za wartościowy element monitoringu.

  Kamera przemysłowa AT8080P

  Redukcja szumów zmniejsza ilość szumów, wynikiem czego są ostre nagrania, również przy niedostatecznym oświetleniu. Dodatkowo dzięki redukcji szumów zmniejsza się wielkość rejestrowanych przez kamery przemysłowe plików. Funkcja Back Light Compensation (kompensacja światła tylnego) automatycznie reguluje wyrównanie obszarów lepiej oświetlonych, by uzyskać większą ilość szczegółów w obszarach mniej naświetlonych – na przykład wyglądu albo postury człowieka oświetlonego od tyłu światłem reflektora lub słonecznym. Kamera posiada ważną 2 lata gwarancję, co daje pewność bezpieczeństwa zakupu.

One Responseso far.

 1. monitoring cctv pisze:

  Nowoczesne przetworniki DSP dzięki bardzo dokładnemu próbkowaniu umożliwiają uzyskanie obrazu, w którym widocznych jest wiele szczegółów w obrazie generowanym przez kamery przemysłowe.
  Jest to szczególnie przydatna funkcja w systemach telewizji przemysłowej odpowiedzialnych za identyfikację osób lub przedmiotów.
  Wiecej o funkcjach stosowanych w kamerach przemysłowych znajdziecie w blogu http://monitoring24alarmy.blogspot.com/2012/05/zasady-doboru-kamer-przemysowych.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *