• Kamera przemysłowa VI548 z oświetlaczem podczerwieni

   

  Biorąc pod uwagę niezwykle szeroki zakres potrzeb sprzętowych i różnic cenowych, jaki posiada współczesny monitoring, łatwo jest znaleźć model, który będzie spełniał wszystkie wymogi funkcjonalności w rozsądnej cenie. O ile niektóre kamery posiadają bardzo wiele złożonych opcji, w wielu przypadkach są one niewykorzystywane, dlatego w takich sytuacjach spokojnie można zastosować kamery z niższej kategorii cenowej, które będą funkcjonalne i jednocześnie niedrogie. Przykładem jest kamera AT VI 548 z oświetlaczem podczerwieni.

  Oświetlacz podczerwieni umożliwia nagrywanie scen również w czasie nocy lub w innych warunkach, kiedy oświetlenie jest niedostateczne. Wykorzystanie w kamerze 36 diod IR LED daje w tym zakresie efektywny zasięg 35-40 metrów. Przetwornik 1/3″ CCD SONY Super HAD pozwala uzyskać rozdzielczość 480 linii TVL, która wystarcza, by nagrywać czytelne obrazy i wiernie odwzorowywać kolory. Automatyczne dopasowanie balansu bieli daje możliwość, by kamery przemysłowe zachowywały obrazy o dużej ostrości i wysokim nasyceniu żywych barw.

  Kamera przemysłowa AT VI548

  Kamera może być używana w różnych warunkach, do monitoringu przestrzeni otwartych, pomieszczeń prywatnych, firmowych lub publicznych. Użyteczną opcją jest możliwość indywidualnego ustawienia ogniskowej (obiektyw 4-9 mm), co sprawia, że telewizja przemysłowa staje się bardziej elastyczne i funkcjonalna, jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb poszczególnych użytkowników. Produkt posiada 24-miesięczną gwarancję, co powinno uspokajać przyszłych kupujących jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

One Responseso far.

 1. monitoring cctv pisze:

  Jakiś czas temu zainstalowałem tą kamerę u klienta.
  Trzeba przyznać, że spisuje się bardzo dobrze obraz jest wyraźny pozbawiony zakłóceń.
  Klient jest bardzo zadowolony, tym bardziej, że nabył kamerkę za rozsądne pieniądze.
  Polecam kamerę VI548 moim zdaniem pracuje niezawodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *