• Kamera przemysłowa AT8060 box

     

    Jedynie w niektórych przypadkach monitoring potrzebny jest wyłącznie czasowo lub tylko w dzień W większości przypadków dla zapewnienie solidnej ochrony danego obiektu potrzebne jest wykorzystanie systemów pozwalających na skuteczne wykorzystanie przez całą dobę. Na tę potrzebę odpowiada kamera dzień/noc AT8060, posiadająca nie tylko dobre parametry, ale również czułość 0,05lux i szereg funkcji, które znacznie zwiększają użyteczność i efektywność kamery w różnych, również trudnych warunkach oświetleniowych.

    Użyteczną możliwością są strefy prywatności. Kiedy monitoring obejmuje zasięgiem rejony, nieistotne jeśli chodzi o bezpieczeństwo, użytkownik może zaprogramować ukrycie tych obszarów i sprawić, by rejestrowanie ich było niemożliwe. System redukcji szumów minimalizuje ilość szumów, skutkiem czego są wyraźne obrazy, nawet przy słabym świetle. Oprócz tego dzięki systemowi NR (Noise Reduction) zmniejsza się wielkość zarejestrowanych przez kamery przemysłowe plików, co ma istotny wpływ na ograniczenie kosztów przestrzeni dyskowej.

    Kamera przemysłowa AT8060/OSD dzień/noc

    Wykorzystując ATW (automatyczne trasowanie bieli), telewizja przemysłowa reguluje tak kolory, aby osiągnąć jednolitą jakość w obszarach obrazu, które są białe. Z kolei opcja Highlight Compensation (kompensacja mocnego światła), kiedy jest taka potrzeba przyciemnia obraz, by skompensować mocne światło które pada wprost na obiektyw. Łącząc to z rozdzielczością 600 TVL i trybem dzień/noc uzyskujemy wartościowy sprzęt użyteczny do ochrony biur, instytucji, parkingów, placów czy magazynów, a także posesji prywatnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *