• Kamera przemysłowa VI600E z oświetlaczem podczerwieni

     

    Dla zapewnienia bezpieczeństwa obiektów, potrzebny jest skuteczny monitoring. Właściwie ustawione kamery pozwalają kontrolować wszystko, co dzieje się w firmie, na posesji lub w magazynie. Dzięki temu można szybko zareagować, gdyby okazało się, że na chronionym obszarze dzieje się coś, co nie powinno mieć tam miejsca. Obiekt jest tym lepiej chroniony, im szersze możliwości posiadają kamery, szczególnie w kwestii rejestrowania w różnych, niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

    W kamerze przemysłowej AT VI600E wykorzystano wysokiej klasy procesor sygnałowy DSP – Sony Effio, pozwalający na skorzystanie ze znacznie bardziej czytelnego obrazu. Wartościową opcją są strefy prywatności. W przypadku gdy telewizja przemysłowa obejmuje wizją obszary, zbędne dla zachowania bezpieczeństwa, można włączyć ukrycie tych obszarów i sprawić, by nagrywanie ich stało się niemożliwe. Kamera posiada menu OSD, które pozwala na szybkie i łatwe ustawianie wszystkich funkcjonalności. Przy jego pomocy kamera może być skutecznie dopasowana do potrzeb.

    kamera vi600

    Redukcja szumów minimalizuje ilość szumów, wynikiem czego są wyraźne obrazy, także przy niedostatecznym świetle. Dodatkowo dzięki systemowi redukcji szumów zmniejsza się wielkość zapisywanych przez kamery przemysłowe plików. Kamerę wyróżnia wysoka rozdzielczość, która udostępnia możliwość skutecznego rozróżniania detali (650 TVL w kolorze i 700 TVL w czarno-białym). Dzięki zainstalowanemu diodowemu oświetlaczowi podczerwieni, kamera AT VI600E umożliwia nagrywanie w warunkach nocnych lub w przypadku niedostatecznego oświetlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *