• Kamera przemysłowa AT515 z oświetlaczem podczerwieni

   

  Coraz więcej firm i instytucji decyduje się na instalację kamer w celu sprawniejszej ochrony danego obiektu. Kamery przemysłowe,  pozwalają nie tylko na bieżąca mieć ogląd na sytuację lecz także wykorzystać przygotowane w ten sposób nagrania, kiedy potrzebne jest obejrzenie sytuacji po jakimś czasie. Kamery takie jak model AT515 są wybierane ze względu na ich możliwości rejestrowania zarówno w dzień jak i w nocy, przy dobrych parametrach przygotowanego obrazu i nagrania.

  Kamera AT515 pozwala na filmowanie w nocy dzięki zainstalowanemu oświetlaczowi podczerwieni, który uruchamia się kiedy oświetlenie zewnętrzne zmienia się na tyle, że tryb dzienny nagrywania stałby się nieskuteczny. Oświetlacz podczerwieni dzięki światłu 30 diod LED świecących w zasięgu 35 metrów pozwala na to, by telewizja przemysłowa mogła obejmować nocne nagrania monochromatyczne o dostatecznej jakości. Przy rozdzielczości poziomej 600 linii TVL obrazy są wyraźne i czytelne.

  Wykorzystane w modelu automatyczne dopasowanie balansu bieli to proces, który zapewnia utrzymanie obrazów o żywym nasyceniu wszystkich kolorów. Funkcja BLC (Back Light Compensation) – kompensacja tylnego światła – dostosowuje w ten sposób obraz, by lepiej widoczne były mniej oświetlone fragmenty, co sprawia, że możliwe jest zarejestrowanie przez monitoring szczegółów wyglądu człowieka, samochodu lub przedmiotu oświetlonego z tyłu (światłem słonecznym lub reflektorem). Kopuła kamery jest wandaloodporna, wytrzymała na bezpośrednie uderzenia oraz zamykana na specjalny klucz uniemożliwiający szybki demontaż.

One Responseso far.

 1. monitoring cctv pisze:

  Zgodnie z treścią blogu i jak pokazuje praktyka stosowana przy instalacji telewizji przemysłowej automatyczny balans bieli umożliwia uzyskanie obrazu o prawidłowych parametrach bez zaciemnionych miejsc.
  Funkcja ta umożliwia uzyskanie wyrazistości szczegółów niezbędnych do właściwej identyfikacji osób oraz przedmiotów przez system monitoringu CCTV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *