• Kamera kopułkowa VP330E

     

    Wykorzystane w celu ochrony obiektów kamery przemysłowe różnią się pomiędzy sobą parametrami jakościowymi. Dobrze jest wybrać model, zapewniającym możliwość szerokiego wykorzystania – szczególnie jeśli chodzi o warunki oświetleniowe. Obecnie popularne są kamery kolorowe, jak kamera VP330E, pozwalające na rozróżnienie dużej ilości szczegółów obrazu, zarówno w dzień i w nocy. W kamerze wykorzystano nowoczesny procesor sygnałowy Sony Super HAD II Effio DSP , który umożliwia skorzystanie ze zdecydowanie bardziej czytelnego obrazu.

    Dzięki przetwornikowi Sony Effio znacznie poprawiła się jakość nagrań z kamer analogowych, porównując do modeli innych producentów – co decyduje o tym, że telewizja przemysłowa korzystająca z tego modelu osiąga wysoką efektywność. Możliwe jest skuteczne nagrywanie w rozdzielczości 700 linii TVL w czerni i bieli oraz w rozdzielczości 600 TVL w kolorze, co gwarantuje uzyskanie wyraźnego i czytelnego obrazu przy wyborze każdej z tych dwóch opcji. Przy zastosowaniu ATW (automatyczne trasowanie bieli), kamera dopasowuje tak kolor, by utrzymać tę samą jakość w obszarach obrazu, które są białe.

    Funkcja Back Light Compensation (kompensacja światła tylnego) sprawia że monitoring automatycznie dopasowuje wyrównanie światła, aby otrzymać więcej detali w ciemnych obszarach – na przykład wyglądu lub postury osoby oświetlonej z tyłu. Kamera może być używana w różnych warunkach, w systemach bezpieczeństwa przestrzeni otwartych, miejsc prywatnych, firmowych lub publicznych. Jeżeli zaś chodzi o solidność, jest ona zagwarantowana przez konkretną obudowę, która chroni przed strumieniem wody i uszkodzeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *